Kontakt

Anna Jura

Bielsko - Biała

anna.jura.bb@gmail.com

Tel: 0048 511868112

  • Black Facebook Icon

Przesyłając wiadomość wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez Alter Ego Anna Jura danych osobowych podanych w formularzu. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty danej usługi. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Alter Ego Anna Jura z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Bobowa 11, 43-318 Bielsko-Biała. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

© 2019 by Anna Jura. 

Zaproś radość do swojego życia!

grupa ćwiczeniowa met. Core Energetics

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Metoda Core Energetics jest wspaniałą przestrzenią do odkrywania wewnętrznej radości, przyjemności, pokładów energii do działania oraz innych ukrytych skarbów, o których istnieniu może już nawet nie pamiętasz.


Na zajęciach doświadczysz głębokiego oddechu, spontanicznego ruchu, uważnego kontaktu z ciałem, głosem i emocjami oraz ich bezpiecznej ekspresji. Będziesz mieć okazję poznać Siebie bliżej.


Będziemy praktykować:

- uwalnianie napięć z ciała, 

- poszukiwanie przyjemności i wygody, 

- rozpoznawanie emocji, obserwowanie ich i ich wyrażanie, 

- czucie ciała i wrażeń płynących z ciała, 

- bycie tu i teraz w kontakcie z rzeczywistością.

 

Pomogę Ci w tym, za pomocą ćwiczeń bioenergetycznych, odpowiednio dobranej muzyki, pracy z oddechem, ćwiczeń rozciągających, doładowujących energetycznie, gruntujących, relaksacyjnych, wizualizacji, uważności na sygnały płynące z Twojego ciała i wnętrza...

 

Czucie ciała, wypływających z niego sygnałów jest podstawą do pracy z emocjami oraz kreowania życia opartego na głębokim zadowoleniu i satysfakcji. Emocje są sygnałem określającym sytuację i drogowskazem w podejmowaniu decyzji. W pewnych momentach życia mogą wydawać się zbyt silne, przytłaczające i możesz nie chcieć ich czuć i wyrażać. Na zajęciach będziemy praktykować ugruntowanie - bycie w ciele i rzeczywistości, które pozwala na właściwe reagowanie na sytuacje życiowe, pomimo możliwych intensywnych wrażeń w ciele. Emocje będziemy bezpiecznie wyrażać robiąc miejsce na nowe doświadczenia.

Pracując z ciałem bazując na narzędziach metody Core Energetics odzyskujemy dostęp do tłumionych uczuć i możliwość uwalniania napięć w ciele spowodowanych ich tłumieniem. Odzyskujemy dostęp do ekspresji fizycznej, werbalnej i psychicznej, a z tym do swojej żywotności i witalności. Na zajęciach będę wspierała przestrzeń do dzielenia się swoimi wrażeniami i odkryciami w ciele, w emocjach, w odczuciu energii, a także w obszarze duchowym. 

 

Zajęcia będą okazją do nawiązania i pogłębienia kontaktu z ciałem, a także podniesienia poziomu energii życiowej. Pomogą ukierunkować się na obszary ciała, które potrzebują więcej Twojej uwagi.
 

Dla kogo:

 

Ćwiczenia będą dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników.

Zalecam wypełnienie ankiety, która pozwoli mi lepiej dostosować ćwiczenia do Twojej kondycji psychofizycznej, przesyłam ją po zapisie.

Osoby wrażliwe na krzyk proszę o uważność. To nie są zajęcia dla wszystkich i nie w każdym momencie życia.

 

Jak się przygotować:

 

Ubierz się wygodnie, ćwiczymy na bosaka lub w skarpetach.


Prowadząca:

Anna Jura


Jestem psychologiem, psychoterapeutą Core Energetics w trakcie czwartego, ostatniego roku szkolenia, instruktorem Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych.
www.annajura.pl

fb: CorEinspiracje

Kiedy:

środy g. 18:15 - 19:45

Daty spotkań:
19.02, 26.02, 04.03, 11.03 ... itd

Udział w cyklicznych zajęciach daje możliwość zauważania zmian jakie daje regularna praktyka w metodzie Core Energetics.Gdzie:

Szkoła Jogi Shanti, Józefa Poniatowskiego 25, 43-300 Bielsko-Biała

https://jogawbielsku.eu/#kontakt_i_mapa

Zapisy:  

https://forms.gle/UKBWnX3SdDzVn3LY7

E-mail: ANNA.JURA.BB@GMAIL.COM    

Tel: 511 868 112

Inwestycja:

 

50 zł za 1 spotkanie


Z okazji Światowego Dnia Walki z Depresją (23 lutego) na hasło: RADOŚĆ zniżka :)

Opłata w karnecie za 3 zajęcia wyniesie 120 zł.

Ilość miejsc ograniczona. 

Grupa ma charakter ćwiczeniowy. Osoby w trakcie psychoterapii lub pod opieka psychiatry dobrze aby poinformowały swojego psychoterapeutę lub lekarza o planie uczestniczenia w grupie. Udział w grupie ćwiczeniowej może otworzyć nowe obszary do pracy terapeutycznej.

Przeciwwskazaniem do ćwiczeń są:
- Ciąża, połóg,
- Zaburzenia: nieuregulowane ciśnienie krwi, zaburzenia pracy serca (arytmia, rozrusznik, operacje).
- Ograniczenia fizyczne i fizjologiczne: niezaleczone złamania kości, nadwyrężenia i skręcenia stawów, stany pooperacyjne (do 8 tygodni), jaskra, padaczka.
- Schorzenia psychiatryczne leczone farmakologicznie: psychozy, głęboka depresja, schizofrenia.

Core Energetics – metoda samopoznania, podchodząca do człowieka holistycznie, integrując ciało, intelekt, emocje, wolę i duchowość. Oferuje techniki, które są pomocne w odkrywaniu i wyrażaniu gromadzonych przez lata i skrzętnie ukrytych uczuć, pozwalając na głęboką spontaniczność i autentyczność w doświadczaniu samych siebie i otaczającego nas świata, co prowadzi do zmiany starego systemu przekonań.

www.CoreEnergeticsPolska.com


Zainteresowanych pogłębianiem kontaktu ze swoim ciałem na zajęciach grupowych, w innym terminie, zapraszam do kontaktu.